Koncerty barokowe na lutniach

Barokowe koncerty na lutniach zabrzmiały w Sali Balowej cudownego Pałacu Sulisław w grudniowy weekend! Zorganizowaliśmy go z darmowym wstępem!

Na wydarzeniu można było się poczuć jak na dworze drezdeńskim dynastii Wettynów z Saksonii! Poza wysłuchaniem muzyki z dworu drezdeńskiego elektora saskiego, można było zobaczyć oryginalną porcelanę z Miśni w pałacowym Muzeum Porcelany!

To przedświąteczne spotkanie muzyczne wprawiło wszystkich obecnych w fantastyczny nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W sobotę wystąpił jedyny taki w Europie profesjonalny zespół Lute Duo specjalizujący się w muzyce Silviusa Leopolda Weissa (1687-1750) a w niedzielę można było usłyszeć ich ucznia Stefana Jasiniefta.

Dziękujemy za przybycie!

Pon ‒ Nd: 9:00 ‒ 18:00

Standard Wstęp do: Muzeum Porcelany i Galeria Portretów Bilet normalny: 25 zł/os. Emeryci, dzieci i młodzież do 16 lat: 10 zł/os. Dzieci do lat 7: wstęp bezpłatny Wynajęcie przewodnika: - dla grup do 10 os.: 20 zł - dla grup powyżej 10 os.: 50 zł Premium Wstęp do: Muzeum Porcelany, Galerii Portretów, Sali Kongresowej, Pałacu Sulisław (Hol, Sala Myśliwska, Sala Balowa, Jadalnia, Piwnica) Bilet normalny: 35 zł/os. Emeryci, dzieci i młodzież do 16 lat: 20 zł/os. Dzieci do lat 7: wstęp bezpłatny Wynajęcie przewodnika: - dla grup do 10 os.: 30 zł - dla grup powyżej 10 os.: 65 zł

Sulisław 24, 49-200 Grodków