Spotkanie autorskie

Wyjątkowe spotkanie autorskie ze znaną dziennikarką zza Spiżowej Bramy: Magdaleną Wolińską-Riedi! Nasz gość, przybył aż z papieskiego Watykanu! Opowiedział niesamowite historie i zdradził sekrety najmniejszego państwa świata. Warto wspomnieć, że Sulisław pod koniec XVIII w. był częścią majątku biskupiego w Gałązczycach, a w 1810 r. majątek ten stał się świecki w państwie pruskim.

Podczas spotkania można było nabyć książki z autografem i dedykacją autorki.

Magdalena Wolińska-Riedi – Korespondentka TVP z Watykanu i Rzymu, lingwistka, tłumaczka, producentka i dziennikarka, jest pierwszą kobietą tłumaczem watykańskich sądów i pierwszą w historii dziennikarką na co dzień tam żyjącą. Autorka książek, bestsellerów: Kobieta w Watykanie; Zdarzyło się w Watykanie; Z Watykanu w świat. Ukończyła studia magisterskie z dziedziny italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia doktoranckie na Wydziale Historii Kościoła Uniwersytetu Gregoriańskiego w Rzymie.

Tłumaczka Trybunału Roty Rzymskiej i Sygnatury Apostolskiej w Watykanie, realizatorka oraz współproducentka ponad 20 filmów dokumentalnych / seriali o Watykanie i papiestwie, małżonka gwardzisty szwajcarskiego.

Pon ‒ Nd: 9:00 ‒ 18:00

Standard Wstęp do: Muzeum Porcelany i Galeria Portretów Bilet normalny: 25 zł/os. Emeryci, dzieci i młodzież do 16 lat: 10 zł/os. Dzieci do lat 7: wstęp bezpłatny Wynajęcie przewodnika: - dla grup do 10 os.: 20 zł - dla grup powyżej 10 os.: 50 zł Premium Wstęp do: Muzeum Porcelany, Galerii Portretów, Sali Kongresowej, Pałacu Sulisław (Hol, Sala Myśliwska, Sala Balowa, Jadalnia, Piwnica) Bilet normalny: 35 zł/os. Emeryci, dzieci i młodzież do 16 lat: 20 zł/os. Dzieci do lat 7: wstęp bezpłatny Wynajęcie przewodnika: - dla grup do 10 os.: 30 zł - dla grup powyżej 10 os.: 65 zł

Sulisław 24, 49-200 Grodków